TTNet Uçan İnternet
TTNet Uçan İnternetTTNET Uçan İnternet şimdi ev ve iş yeri dışında havaalanları, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlar gibi binlerce TTNET WiFi servis noktasının yanı sıra yolculukta, sokakta, parkta, plajda, bahçede, çayırda, çimende kablosuz internetin yanında mobil internet konforunu da yaşatacak yeniliğin kapılarını açıyor.

TTNET Uçan İnternet ile TTNET WiFi ve GPRS/EDGE üzerinden, 3G'nin hayata geçmesiyle beraber 3G üzerinden mobil internet hizmeti alabileceksiniz. Böylece ev ve iş yerlerinizden bağlandığınız internete, hem TTNET WiFi servis noktalarından hem de mobil internete ihtiyaç duyacağınız her yerden, zaman kesintisiz olarak bağlanabileceksiniz.

TTNet WiFiTTNET WiFi

TTNET WiFi'a NERELERDEN ULAŞILIR?

TTNET WiFi ile Türkiye'nin 81 ilinde havaalanlarından otellere, alışveriş merkezlerinden kafelere ve restaurantlara kadar binlerce servis noktasından taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz.

Size en yakın TTNET WiFi servis noktasını görmek için tıklayın.

KULLANICI ADI ve ŞİFRE NASIL ALINIR?

TTNET müşterisi iseniz; TTNET WiFi servis noktalarına gittiğinizde otomatik olarak açılan karşılama sayfasında, TTNET Hizmet Numarası, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerini girerek kullanmaya başlayabilirsiniz. TTNET Hizmet Numarası, Kullanıcı Adı ve Şifrenizi bilmiyosanız 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetler'inden öğrenebilirsiniz.

TTNET müşterisi değilseniz;İnternet tarayıcınızla herhangi bir web adresine girmeye çalıştığınızda TTNET WiFi karşılama sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadaki "Kredi Kartı ile Ödeme" seçeneğini kullanarak kullanıcı adı ve şifrenizi alabilirsiniz.

EDGE/3G

3G - EDGETTNET Uçan İnternet şimdi ev ve iş yeri dışında yolculukta, sokakta, parkta, plajda, bahçede, çayırda, çimende internet konforunu yaşatacak yeniliğin kapılarını açıyor.

Uçan İnternet ModemiŞimdi EDGE, 3G'nin hayata geçmesiyle beraber 3G üzerinden mobil internet...

TTNET Uçan İnternet ile GPRS/ EDGE üzerinden, 3G'nin hayata geçmesiyle beraber 3G üzerinden mobil internet hizmeti alabileceksiniz. Tek yapmanız gereken Uçan İnternet Modem'inizi dizüstü bilgisayarınıza takmak. Böylece ev ve iş yerlerinizden bağlandığınız internete, her yerden istediğiniz zaman kesintisiz olarak bağlanabileceksiniz.

TTNET müşterisiyseniz, size sunulan TTNET Uçan İnternet Paketleri'ne çok uygun fiyatla abone olabilir, mobil internetin tadını çıkarabilirsiniz.

*Mobil İletişim Avea tarafından sunulur.

 

Bize Sorun

Fiyat yada ürün detayları hakkında bizden bilgi alın
İsminiz
E-mail
Mesajınız
 
Bu site en iyi Firefox 3.0+ yada Internet Explorer 7.0+ tarayıcılarında görüntülenir
ÜÇÜNCÜ Bilgisayar tarafından hazırlanmıştır (2009)

mod_vvisit_counter.255964